"Година коду"

Вчителем інформатики Онлайн-школи «Альтернатива» Чорною Оленою Сергіївною проведено онлайн-урок з інформатики в рамках всесвітнього заходу «Година коду».

Урок можна переглянути за посиланням.

Довідково. Година коду – це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. 100 мільйонів учнів з 180 країн світу уже встигли взяти участь у цьому заході, який відбувається щороку впродовж тижня. Ця кампанія стала всесвітнім заходом визнання інформатики, починаючи з 1-годинних вправ з кодування, а далі поширюючись на інші події у спільноті. Ця масова кампанія підтримується більш, як 400 партнерами та 200000 вчителями з усього світу.

Метою Години коду не є навчити всіх бути експертами у програмуванні за одну годину. Одна година достатня лиш для того, щоб переконатись, що інформатика є цікавою та творчою, доступною для будь-якого віку, для всіх учнів, незалежно від попередніх знань.

Детальніше ознайомитися з цим заходом можна на його офіційному сайті.