Підсумки проведення ДПА у 9 класі

Учні 9-го класу Онлайн-школи «Альтернатива» склали державну підсумкову атестацію з української мови, математики та історії України й першими отримають документи про освіту державного зразка в Онлайн-школі «Альтернатива». Серед загальної кількості учнів вказано результати учнів, які навчаються за екстернатною формою навчання (16,7%).

Результати з української мови:

на початковому рівні ДПА склали 8,3% учнів, на середньому – 33,3%, на достатньому – 54,2%, на високому – 4,2% (зокрема один учень отримав 12 балів).

Результати з математики:

на початковому рівні ДПА склали 29,2% учнів, на середньому – 54,2%, на достатньому та високому рівнях – по 8,3% (зокрема один учень отримав 12 балів).

Результати з історії України:

на початковому рівні ДПА склали 12,5% учнів, на середньому – 66,7%, на достатньому – 12,5%, на високому – 8,3%.

За результатами річного оцінювання та державної підсумкової атестації 2 учні Онлайн-школи «Альтернатива» отримають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою.