Підсумки проведення ДПА у 9 класі

Учні 9-х класів Онлайн-школи «Альтернатива» успішно склали державну підсумкову атестацію з української мови, математики та історії України.

Результати з української мови:

на початковому рівні ДПА склали 5,5% учнів, на середньому – 32,4%, на достатньому – 39,1%, на високому – 23% (зокрема шість учнів отримали 12 балів).

Результати з математики:

на початковому рівні ДПА склали 8,2% учнів, на середньому – 56,6%, на достатньому – 27%, на високому – 8,2% (зокрема два учні отримали 12 балів).

Результати з історії України:

на початковому рівні ДПА склали 4,1% учнів, на середньому – 41,9%, на достатньому – 39,2%, на високому – 14,8% (зокрема один учень отримав 12 балів).

За результатами річного оцінювання та державної підсумкової атестації 4 учні Онлайн-школи «Альтернатива» отримають свідоцтво про здобуття базової середньої освіти з відзнакою.