Привітання із Днем працівника освіти!

Дорогі вчителі, вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівника освіти!

Наш світ стрімко змінюється, модернізується, але незмінною залишається велика роль учителя. Саме Ви, вчителі, невтомно і наполегливо плекаєте молоде покоління свідомих і талановитих громадян нашої країни.

Ви несете людям добро, Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться. Завдяки Вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Нехай же на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжують успіхи та обминають життєві негаразди. Бажаємо Вам терпіння та наснаги, здоров’я та натхнення, поваги та любові. Нехай кожен день буде добрим та веселим, цікавим та яскравим, нехай кожен учень радує Вас своїми досягненнями. Душевного Вам спокою, світлої надії, домашнього затишку та добробуту.

З глибокою повагою, адміністрація та педагогічний колектив Онлайн-школи «Альтернатива»