Привітання із Днем працівників освіти!

Дорогі наші вчителі!

Ваша професія завжди була однією з найшанованіших і найвідповідальніших. Ми без перебільшення можемо сказати, що саме ви створюєте майбутнє нашої країни. Перед вами стоїть одне з найважливіших завдань - прищепити учневі найкращі людські якості, допомогти вибрати свій шлях, знайти своє покликання.

Цього року через повномасштабну війну ця непроста задача стала ще складнішою, але ви гідно тримаєте планку, розуміючи серйозність вашої місії, за що ми вам безмежно вдячні.
Попри вимушені переїзди, надважкі умови ви продовжуєте працювати на благо нашої країни, наших наступних поколінь, несучи світло знань.

Від щирого серця Адміністрація "Онлайн-школи "Альтернатива" хоче подякувати за вашу стійкість і самовідданість, за чуйність і мужність, за креативність і зусилля, які ви приклали, щоб навчання дітей залишалося якісним і цікавим.

Будьте здорові, енергійні та натхненні, не втрачайте оптимізму й душевної доброти.

З Днем учителя!