Привітання з новорічними святами

Дорогі учні, любі батьки, адміністрація та вчителі Онлайн-школи "Альтернатива" від щирого серця вітають вас із прийдешніми новорічними святами!

Минає дуже складний для кожного з нас рік, який приніс безліч випробувань, навчив бути сміливими й рішучими, цінувати кожну хвилину життя й не відкладати його "на потім".

У Новому 2023 році ми насамперед бажаємо вам миру, спокою й злагоди, щоб у вашому домі панував радісний сміх, а всі рідні й близькі були поруч.

Нехай цей рік принесе вам тільки радісні звістки, позитивні емоції й чудових людей.

Бажаємо вам творчих злетів, натхнення й перемог на всіх фронтах.

Нехай усе погане залишається в році, що минає, а 2023 рік переступить ваш поріг із повним кошиком радощів, незабутніх  вражень, теплих обіймів, принесе успіх і достаток!

Нехай усі найзаповітніші мрії здійснються!