Привітання з завершенням навчального року

Любі наші учні, ще один навчальний рік, сповнений неймовірних відкриттів і знань, добігає кінця. Він був нелегким для кожного з нас, але ми не зламалися й вистояли, адже допомагали одне одному та нашому війську. Незважаючи на складнощі, ви справилися з усіма випробуваннями й успішно закінчили навчання.

Для когось із вас цей рік став роком знайомства з нашою школою, а дехто з вас уже завершує свій шкільний шлях і готується до невідомого, але надважливого етапу життя - вступу до університету чи коледжу.

Ми хочемо від усього серця побажати кожному з вас не боятися складнощів, бути впевненими у своїх діях і йти до своєї мети. Легкої вам дороги, сповненої успіхів, високих досягнень і можливостей.

Нехай літній відпочинок подарує вам сили, натхнення, гарний настрій і яскраві враження.

Мирного вам неба та веселих канікул! Ваша Онлайн-школа "Альтернатива"!