Привітання із Днем працівників освіти!

Наші дорогі вчителі!

Адміністрація Онлайн-школи "Альтернатива" від усього серця вітає вас із чудовим святом - Днем працівника освіти!

Учитель - це не просто професія, а стиль життя. Це щоденна боротьба за знання та розум кожного учня й учениці. Стати вчителем вам підказала душа, бачачи те, як ви віддаєтеся цій професії, ми можемо впевнено сказати, що ви зробили правильний вибір.

Насамперед хочемо щиро подякувати за вашу плідну працю, за безмежну доброту та чуйність, за професіоналізм і креативність, за те, що віддаєте учням свою дорогоцінну мудрість і тепло ваших сердець.

Бажаємо вам безмежного натхнення, бадьорості та енергії, сил і наснаги, творчих успіхів і підкорення всіх вершин! Нехай учительські будні приносять тільки позитивні емоції, а старання відгукуються гарними оцінками учнів.

Зі святом!