Курс підготовки до ДПА

З метою організації підготовки до ДПА в Онлайн-школі «Альтернатива» розроблений курс, який безкоштовний для учнів, зарахованих до нашої школи.

Уроки підготовки до ДПА підготовлені з урахуванням кількості та обсягів завдань, які будуть запропоновані на іспиті, і допоможуть вам повторити необхідний матеріал в зручній формі. Але звертаємо вашу увагу, що завдання, які розбирають вчителя в уроках, НЕ будуть повторювати завдання майбутнього іспиту.

Як організовані відеоуроки підготовки до ДПА ви можете побачити на прикладі цих демонстраційних відео:

Перевірочні роботи проводяться в кінці кожного тематичного блоку.

Зв'язок з учителем - якщо у вас будуть виникати якісь питання за змістом уроків, то вчителі вам обов'язково дадуть відповідь в чаті.

Підготовка розрахована на учнів 4 та 9 класів.

Вартість курсу 600 грн за весь курс. Для учнів, які зараховані в нашу школу, доступ до курсу безкоштовний. Як оплатити навчання можна прочитати тут.

Термін доступу 125 днів.

Курс підготовки до ДПА в 4 класі включає предмети:

- українська мова, 8 уроків;

- математика, 5 уроків.

Курс підготовки до ДПА в 9 класі включає предмети:

- українська мова, 10 уроків;

- математика, 12 уроків;

- історія України, 20 уроків.

Примітка. Перед оплатою занять по курсу "Підготовка до ДПА" рекомендуємо ознайомитися з договором-офертою.

Інструкція по роботі з курсами на сайті знаходиться тут.