Курс «Ділова українська мова»

Програма курсу «Ділова українська мова» передбачає вивчення прийомів офіційно-ділової стилістики української мови.

Мета курсу: вивчити мовні норми професійного спілкування, засвоїти особливості застосування усної та писемної української ділової мови, ознайомитися з правилами культури мовлення.

Учні навчаться грамотно складати і оформлювати документи, що застосовуються в офіційній сфері (заява, резюме, розписка и т.і.). Результатом проходження курсу є удосконалення мовних навичок та підвищення загального рівня володіння українською мовою.

Як виглядають уроки курсу з ділової української мови ви можете побачити в цьому демонстраційному уроці:

Кількість відеоуроків 15.

Перевірочні роботи проводяться після кожного уроку.

Зв’язок з вчителем – якщо у вас будуть виникати якісь питання зі змісту уроків, то вчителі вам обов’язково дадуть відповіді в чаті.

Курс розрахований на учнів 9 та 10 класів.

Вартість курсу 400 грн за весь курс. Для учнів 9 та 10 класів, які переведені до нашої школи, доступ до курсу безкоштовний (для бажаючих його підключити). Як оплатити навчання можна прочитати тут.

Термін доступу 45 днів.

Приєднуйтесь до нашого курсу з ділової української мови і написати заяву, составити резюме, автобіографію і т.і. для вас більше не буде проблемою.

Примітка. Перед оплатою занять за курсом "Ділова українська мова" рекомендуємо ознайомитись із договором-офертою.

Інструкція по роботі з курсами на сайті знаходиться тут.