Курс підготовки до ЗНО з хімії

Онлайн-школа «Альтернатива» запустила курс онлайн-підготовки до ЗНО з хімії. Крім того, у нас опубліковані курси підготовки до ЗНО з усіх основних предметів.

Як виглядає підготовка до ЗНО з хімії ви можете побачити в цьому демонстраційному уроці:

Кількість відеоуроків 45.

Перевірочні роботи проводяться у вигляді тестів наприкінці кожного уроку.

Зв’язок з вчителем – якщо у вас будуть виникати якісь питання зі змісту уроків, то вчителі вам обов’язково дадуть відповіді в чаті.

Підготовка розрахована на учнів 10 та 11 класів.

Вартість курсу 900 грн за весь курс. Для учнів 11 класу, які переведені до нашої школи, доступ до курсу безкоштовний. Як оплатити навчання можна прочитати тут.

Термін доступу 9 місяців.

Приєднуйтесь до нашого курсу підготовки до ЗНО з хімії і ви переконаєтесь, що підготуватися до ЗНО можна швидко та ефективно.

Примітка. Перед оплатою занять за курсом "Підготовка до ЗНО з хімії" рекомендуємо ознайомитись із договором-офертою.

Інструкція по роботі з курсами на сайті знаходиться тут.