Вітання з Днем знань 2018

Шановні педагоги, любі учні, дорогі батьки!

Ось і закінчилася пора відпочинку і настає новий навчальний рік. Рік нових знань, результатів і звершень. Немає в світі нічого прекраснішого, ніж пізнавати нове, вчитися, здобувати знання. День знань — це символ чистоти і доброти, це символ початку навчального року. Вітаємо першокласників із початком великої дороги до знань. Нехай вона видасться легкою і цікавою. На ваші плечі лягає велика відповідальність, адже ви стаєте першопрохідцями творення нової української школи. Вітаємо 11-класників із останнім хоч і складним, але дуже важливим для вас роком. Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів, так і для педагогів. Нехай навчальний процес принесе не тільки величезну користь, а й радість від осягнення мудрості, спілкування з педагогами та друзями! Бажаємо кожному сил і терпіння на весь прийдешній рік!

З повагою, Адміністрація онлайн-школи «Альтернатива»