Завершення 2018/2019 навчального року в Онлайн-школі

Шановні учні, вчителі, батьки!

Щиро вітаємо вас із завершенням навчального року!

Цей рік був плідним, цікавим і багатим на здобутки, особливо серед наших учнів.

Це і Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, і Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, і спортивні та творчі змагання й конкурси різних рівнів.

Дякуємо батькам, які спонукали дітей до навчання, вклали в них душу й серце, та вчителям, які щедро ділилися своїми знаннями, мудрістю, досвідом.

Для випускників цей навчальний рік був останнім у їхньому житті – тепер вони стали дорослими. Бажаємо Вам, дорогі випускники, впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети. Віримо, що Ви реалізуєте свої здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і майбутнього України.

Ще одну сходинку на шляху пізнання подолано. Сподіваємося, що літні канікули нададуть змогу відпочити, загартувати себе, набратися сил перед початком навчального року.

Щастя всім, добра, любові, міцного здоров’я та успіхів!

З глибокою повагою, колектив Онлайн-школи «Альтернатива»