Привітання з завершенням навчального року від адміністрації Онлайн-школи "Альтернатива"

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Від щирого серця вітаємо вас із закінченням навчального року! Це значна подія для школярів: узято ще одну сходинку на шляху пізнання.

Дорогі випускники! Збігли і залишилися в минулому ваші шкільні дні і роки дитинства. Нехай подальше життя буде успішним і світлим! Бажаємо вам реалізувати свої плани, втілити мрії і стати гідними громадянами своєї держави.

Для тих, кому належить ще продовжити шкільне навчання, сьогоднішній день сповіщає про початок веселих літніх канікул. Бажаємо учням молодших і середніх класів набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

У цей святковий день хочеться висловити глибоку вдячність педагогам і батькам. Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Бажаємо всім міцного здоров’я та особистого щастя, мира і злагоди, сімейного добробуту, здійснення усіх мрій і нових перемог!

З повагою, адміністрація школи