Привітання із Днем знань 2020!

Шановні педагоги, любі учні, дорогі батьки!

Уже п’ятий рік поспіль ми святкуємо День знань і наша школа рада знову прийняти в свої теплі обійми всіх учнів. Для першокласників – це початок великої дороги до знань, для випускників – останній рік, що є хоч і складним, але дуже важливим, для всіх інших – продовження захопливої подорожі до пізнання, адже немає в світі нічого прекраснішого, ніж пізнавати, здобувати знання, учитися нового.

Ми пишаємось нашими учнями та їхніми здобутками. У минулому навчальному році наші учні вчергове стали учасниками та переможцями різноманітних конкурсів та олімпіад; випускники впевнено склали зовнішнє незалежне оцінювання, 9 випускників школи були нагороджені золотими та срібними медалями.

Нехай цей навчальний рік подарує нові знання, яскраві враження, позитивні емоції та міцний імунітет. Батькам і вчителям ми бажаємо наснаги й терпіння, а нашим учням –високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і нових перемог!

З глибокою повагою, колектив Онлайн-школи «Альтернатива»