Привітання із Днем працівника освіти 2020!

Шановні, любі вчителі, від щирого серця вітаємо Вас із Днем працівників освіти!

Уже багато років поспіль у цей день весь світ шанує невтомну працю вчителя. Дякуємо Вам за те, що допомагаєте дітям повірити у свої сили, відкрити нові можливості, знайти своє призначення у цьому безмежному світі.

Ви навчаєте учнів самостійно мислити, робити крок назустріч труднощам, надихаєте на перемоги. Важко переоцінити величезний вклад учителя у формування особистості, адже саме Ваше мудре слово і добрі поради закарбовуються у пам'яті на довгі роки і роблять нас такими, якими ми є зараз.

Дякуємо Вам за щоденний внесок у майбутнє наших дітей. Нас вражає Ваша енергійність, креативність і сучасність, ми цінуємо Вашу доброту, чесність і совісність.

Нехай усі Ваші старання відгукнуться успіхом Ваших учнів. Бажаємо Вам міцного здоров'я, душевного тепла, незгасимої енергії та творчих злетів. Нехай кожен день буде сповнений гарним настроєм і починається з посмішки. Будьте щасливими та натхненними!

Із глибокою повагою, колектив Онлайн-школи "Альтернатива".