Привітання з завершенням навчального року 2023-2024

Дорогі діти!

Закінчився ще один навчальний рік, настають довгоочікувані канікули. Саме час згадати всі навчальні перемоги та відкрити нову сторінку життя. Ви пройшли через багато випробувань, отримали безліч нових знань, стали ще дорослішими й розумнішими і, безсумнівно, залишили свій слід у віртуальних стінах нашої школи.

Нехай літо принесе вам радість, світлі миті та незабутні пригоди. Відпочивайте, заряджайтеся позитивом, набирайтеся сил і готуйтеся до нових досягнень у майбутньому навчальному році. А ми будемо з нетерпінням чекати на вас!

Наші любі одинадцятикласники, цьогоріч ми, на жаль, прощаємося з вами, але ви назавжди залишитеся в наших серцях теплим спогадом. Ми бажаємо вам іти дорогою дорослого життя впевнено й легко, нехай воно приносить вам тільки гарний досвід і справжніх друзів. Йдіть до своєї мети й не здавайтеся на шляху до своїх мрій. Нехай щастить!

З найкращими побажаннями, адміністрація та учительский колектив Онлайн-школи "Альтернатива"