Курс підготовки до ЗНО з української мови та літератури

Онлайн-школа «Альтернатива» опублікувала курс підготовки до ЗНО з української мови та літератури. Крім того, у нас опубліковані курси підготовки до ЗНО з усіх основних предметів.

Як виглядає підготовка до ЗНО ви можете побачити в цьому демонстраційному уроці:

Кількість відеоуроків 45.

Перевірочні роботи проводяться у вигляді тестів в кінці кожного тематичного блоку.

Зв’язок з вчителем – якщо у вас будуть виникати якісь питання зі змісту уроків, то вчителі вам обов’язково дадуть відповіді в чаті.

Підготовка розрахована на учнів 10 та 11 класів.

Вартість курсу 900 грн за весь курс. Для учнів 11 класу, які переведені до нашої школи, доступ до курсу безкоштовний. Як сплатити за навчання можна прочитати тут.

Термін доступу 9 місяців.

Для безкоштовної онлайн-підготовки до ЗНО з усіх основних предметів наша школа рекомендує також використовувати освітній портал «Внешколи» http://vneshkoly.com.ua/.  На ньому ви знайдете відеоуроки, перевірочні тести, конспекти та багато іншої корисної інформації про ЗНО.

Приєднуйтесь до нашого курсу підготовки до ЗНО з української мови та літератури і ви дізнаєтесь, що здати ЗНО успішно – це легко!

Примітка. Перед оплатою занять за курсом "Підготовка до ЗНО з української мови та літератури" рекомендуємо ознайомитись із договором-офертою.

Інструкція по роботі з курсами на сайті знаходиться тут.