Курс підготовки до ЗНО з англійської мови

Онлайн-школа «Альтернатива» опублікувала курс підготовки до ЗНО – це курс онлайн-підготовки до ЗНО з англійської мови. Крім того, у нас опубліковані курси підготовки до ЗНО з усіх основних предметів.

Як виглядає підготовка до ЗНО з англійської мови ви можете побачити в цьому демонстраційному уроці:

Кількість відеоуроків 60.

Перевірочні роботи проводяться у вигляді тестів до кожного уроку.

Зв’язок з вчителем – якщо у вас будуть виникати якісь питання зі змісту уроків, то вчителі вам обов’язково дадуть відповіді в чаті.

Підготовка розрахована на учнів 10 та 11 класів.

Вартість курсу 900 грн за весь курс. Для учнів 11 класу, які переведені до нашої школи, доступ до курсу безкоштовний. Як оплатити навчання можна прочитати тут.

Термін доступу 9 місяців.

Для безкоштовної онлайн-підготовки до ЗНО з усіх основних предметів наша школа рекомендує також використовувати освітній портал «Внешколи» http://vneshkoly.com.ua/.  На ньому ви знайдете відеоуроки, тести з різноманітних тем та ЗНО минулих років, шпаргалки, відеорозбори тестів ЗНО та багато іншої корисної інформації про ЗНО.

Приєднуйтесь до нашого курсу підготовки до ЗНО з англійської мови і ви переконаєтесь, що підготуватися до ЗНО можна швидко та ефективно.

Примітка. Перед оплатою занять за курсом "Підготовка до ЗНО з англійської мови" рекомендуємо ознайомитись із договором-офертою.

Інструкція по роботі з курсами на сайті знаходиться тут.